Cincin Slip Mikro Flange DHS013-50
Penerangan Ringkas:
    1. Siri DHS013 ialah cincin gelincir aci pepejal dengan diameter luar 12mm dan bebibir.
Butiran Produk
Tag Produk
Penerangan Cincin Slip Flange Mikro DHS013 -50
Siri Ingiant DHS013 berdiameter luar 13mm, ia terdiri daripada 1-72 saluran cincin gelincir konduktif ketepatan bersepadu, menyokong penghantaran campuran isyarat dan kuasa, boleh menyesuaikan bilangan litar dan voltan arus berdasarkan model standard.
Aplikasi Lazim
Penerangan Penamaan Produk
DHS013-50-1A
  1. (1) Jenis produk: DH—cincin gelincir elektrik
  2. (2) Kaedah pemasangan: S—gelang gelincir aci pepejal
  3. (3) Diameter luar cincin gelincir aci pepejal: 013-13 mm
  4. (4) Jumlah litar: 50-50 litar
Lukisan Standard 2D Cincin Slip Flange Mikro DHS013-50
DHS013-50
Parameter Teknikal Cincin Gelincir Mikro Flange DHS013-50
Jadual Gred Produk
Gred produk Kelajuan kerja Kehidupan bekerja
Jeneral 0~200 rpm 10 juta revolusi
Perindustrian 300~1000rpm 30 juta revolusi
Parameter Teknikal
Teknikal elektrik Teknikal mekanikal
Parameter Nilai Parameter Nilai
Bilangan cincin 50 Cincin atau Tempahan Khas Suhu kerja -40℃~+80℃
Arus yang dinilai 0.8A Kelembapan kerja <70%
Voltan yang dinilai 0~240VAC/VDC Tahap perlindungan IP51
Rintangan penebat ≥200ΜΩ@500VDC Bahan cangkerang Keluli tahan karat
Kekuatan penebat 500VAC@50Hz, 60s, 2mA Bahan sentuhan elektrik Logam berharga
Nilai perubahan rintangan dinamik <10mΩ Spesifikasi petunjuk 5A setiap litar dengan AF-0.15 mm²,
rehatkan dengan AF-0.05 mm²
Kelajuan kerja 0-300rpm Panjang plumbum 300mm+15mm
Jadual Spesifikasi Wayar Cincin Gelincir Mikro Flange DHS013-50
Jadual Spesifikasi Wayar
Arus yang dinilai Saiz wayar
(AWG)
Saiz konduktor
(mm²)
Warna dawai Diameter dawai
≤2A AWG26# 0.15 Merah, kuning, hitam, biru, hijau, putih,
coklat, kelabu, oren, ungu, terang, merah, lutsinar
Φ1
3A AWG24# 0.2 Merah, kuning, hitam, biru, hijau, putih, coklat, kelabu, oren, ungu, cahaya, merah, lutsinar, biru putih, putih merah Φ1.3
5A AWG22# 0.35 Merah, kuning, hitam, biru, hijau, putih, coklat, kelabu, oren, ungu, cahaya, merah, lutsinar, biru putih, putih merah Φ1.3
6A AWG20# 0.5 Merah, kuning Φ1.4
8A AWG18# 0.75 Merah, kuning, hitam, coklat, hijau, putih, biru, kelabu, oren, ungu Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Merah, kuning, hitam, coklat, hijau, putih Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Merah, kuning, hitam, coklat, hijau, putih Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Merah, kuning, hitam, coklat, hijau, putih Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Merah, kuning, hitam, biru Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Merah Φ4.2
>30A Gunakan berbilang wayar AWG12# atau berbilang wayar AWG10# secara selari
Huraian panjang dawai plumbum:
1.500+20mm (Keperluan umum: Ukur panjang dawai dari permukaan hujung lubang keluar dawai bagi cincin dalam dan luar cincin gelincir).
2. Panjang seperti yang dikehendaki oleh pelanggan: L <1000mm, Standard L+20mm
P>1000mm, Piawai P+50mm
P>5000mm, Piawai P+100mm